Boksy dla koni

Stajnia Wilga oferuje wybór boksów dla koni, zarówno w pięknej, drewnianej stajni, jak i w dwóch stajniach angielskich. Przestronne boksy wyposażone są w żłób, automatyczme poidło oraz lizawkę. Karmenia koni odbywają się dwa / trzy razy dziennie. Podajemy owies, wysłodki buraczane, siano, Na życzenie pensjonariuszy zapewniamy inne karmienie.

Konie są wypuszczane na wybiegi po porannym karmieiu i przebywają na nich do zmroku (w okresie zimowym krócej, w pozostałych miesiącach – do wieczora), gdzie mają stały dostęp do wody i siana w paśnikach. Konie są padokowane całym stadem.

W razie potrzeby, oferujemy także profesjonalną pomoc w pielęgnacji, drobnych zabiegach weterynaryjnych, oraz treningu koni.

Do Twojej dyspozycji jest też siodlarnia, kryta hala z oświetleniem, nawodnieniem i przeszkodami, jak również lonżownik i mini ujeżdżalnia. Teren wokół stajni jest otoczony łąkami, pięknymi lasami, które są idealne do jazdy konnej. Bezpośrednio przy stajni jest rzeka Wilga, w której można ochłodzić konia.

Przyjedź i odkryj sam naszą stajnię!

Boksy dla koni tereny stajnia wilga
Boksy dla koni pensjonat boks dla konia warszawa
Boksy dla koni konie stajnia wilga 19
Boksy dla koni pensjonat dla koni 13
Boksy dla koni pensjonat dla koni blisko warszawy
Boksy dla koni pensjonat dla koni 14
Boksy dla koni hubertus stajnia 16
Boksy dla koni pensjonat dla konia 11
Boksy dla koni konie stajnia wilga 17
Boksy dla koni pensjonat dla konia 12
Boksy dla koni konie stajnia wilga 18