Stajnia i jazda konna

Stajnia działa cały rok. Zapraszamy osoby dorosłe i dzieci na jazdy konne, na różnym poziomie zaawansowania oraz takie, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę z końmi. Prowadzimy zajęcia na ujeżdżalni i w terenie. W każdym wieku można rozpocząć naukę. Dzieci poniżej 7 lat oprowadzamy na kucykach. 

Do nauki jazdy jest duża hala z oknami, o wymiarach 20 x 60 m, nawadniana i z oświetleniem. W lecie daje przyjemny cień i przewiew dzięki licznym drzwiom a zimą zapewnia ochronę od wiatru i temperaturę wyższą niż na zewnątrz. Na ujeżdżalni początkujący zaczynają naukę na lonży, zaawansowani doskonalą swoje umiejętności w stępie, kłusie, galopie i skaczą przez przeszkody. W terenie prowadzimy jazdy dla zaawansowanych i średnio jeżdżących jeźdźców oraz spacery dla początkujących. Jeździmy po okolicznych lasach, przez rzekę Wilga i nad oczko wodne. Pagórkowate lasy z szerokimi, piaszczystymi drogami doskonale nadają się do jazdy konnej o każdej porze roku. 

Do jazdy mamy różne konie i kuce od 80 do 145 cm. Nauka jazdy prowadzona jest zawsze przez instruktorów z uprawnieniami. Na miejscu można pożyczyć kask jeździecki.
Dodatkowo w naszej stajni jest stadko kóz miniaturowych a w sezonie wiosenno-letnim przyjeżdżają do nas także króliki.

Przyjmujemy konie do pensjonatu na cały rok lub sezonowo. Można także przywieźć do nas konia lub kuca do zajeżdżenia, przygotowania do pracy w siodle. Warunki uzgadniamy indywidualnie.

Stajnia i jazda konna jazda konna dla dzieci
Stajnia i jazda konna kon 640x500 1
Stajnia i jazda konna jazda konna stajniawilga 02
Stajnia i jazda konna jazda w terenie stajna 03
Stajnia i jazda konna kucyki dla dzieci 09
Stajnia i jazda konna kozy miniaturowe 08
Stajnia i jazda konna jazda w terenie stajna 09
Stajnia i jazda konna hala do jazdy konnej 07
Stajnia i jazda konna hala do jazdy konnej 06
Stajnia i jazda konna kozy miniaturowe 05
Stajnia i jazda konna jazda na oklep 04
Stajnia i jazda konna jazda konna stajniawilga 01