Wycieczki jednodniowe mazowieckie dla dzieci ze szkoły

W obecnych czasach dzieci korzystają z wielu technologicznych gadżetów, takich jak: laptopy, smartfony i tablety, co skutkuje zaniedbaniem aktywności na świeżym powietrzu. Młode pokolenie jest szczególnie związane z tymi nowoczesnymi narzędziami, ponieważ używaja ich często do zabawy. Jednym ze sposobów, aby pokazać dzieciom trochę inny świat, są jednodniowe wycieczki szkolne zaplanowane specjalnie dla dzieci ze szkół podstawowych. Takie wyjazdy dają dzieciom okazję do poznania nowych aktywności, a zarazem mają pozytywny wpływ na rozwój umysłowy i fizyczny. Integracja z innymi dziećmi, a także doświadczenia związane z przyrodą, są ważnymi elementami życia dzieci w wieku szkolnym.

JEŚLI SZUKASZ INTERESUJĄCYCH WYCIECZEK JEDNODNIOWYCH W MAZOWIECKIM DLA DZIECI ZE SZKOŁY, MAMY DLA CIEBIE WIELE CIEKAWYCH PROPOZYCJI!

Oferujemy wiele programów, takich jak: Poszukiwacze Skarbu, Integracja na Wesoło, Indianie, Piraci, Konie, Tropiciele i inne. Bez względu na wybraną aktywność, dzieci na pewno nie będą się nudziły!

Wycieczki jednodniowe mazowieckie dla dzieci ze szkoły wycieczki mazowieckie dla dzieci

Dla starszych dzieci, które uwielbiają wyzwania, jest wiele ciekawych zajęć na świeżym powietrzu. Jednym z nich może być poszukiwanie ukrytego skarbu połączone z nauką azymutu i szyfrów. Drużyny muszą działać w grupie i podejmować decyzje, co rozwija umiejętności pracy zespołowej i obserwacji. Wszystko to odbywa się w pięknym otoczeniu natury, gdzie dzieci mogą się doskonale bawić i jednocześnie uczyć i doświadczać przyrody.
Inna przygoda, którą mogą przeżyć, to Szkoła Przetrwania. To wspaniała okazja do nauki radzenia sobie w terenie i polowych warunkach, a także do posmakowania samodzielności. Dzięki tym zajęciom dzieci nauczą się posługiwać kompasem, rozpalać ogień i budować schronienie w lesie. Cała zabawa może pozwolić na lepsze poznanie siebie i innych, a jednocześnie zapewnić przydatne umiejętności potrzebne do przetrwania w dziczy.

Młodsze dzieci uwielbiają zabawy tematyczne. Razem bawimy sie w Indian, piratów albo poznajemy stajnię z kucykami i dużymi końmi. Dzieci wspaniale odnajdują się w nowych dla siebie aktywnościach jak poszukiwanie złota z mapą, budowanie tipi czy łowienie wędką albo konstruowanie tratwy. Wielka różnorodność atrakcji, w każdym wybranym programie sprawia, że dzieci z przyjemnością podejmują kolejne wyzwania. Taka wycieczka to niezapomniane przeżycie, które z pewnością zostanie w pamięci na długo!

Nasze gry terenowe to niesamowity sposób na budowanie relacji między ludźmi, a w szczególności między dziećmi. Czego innego można oczekiwać po całym dniu spędzonym na zabawach, które zmuszają do współpracy i pogłębiają zrozumienie dla innych? Bieganie z balonami, przeciąganie liny i zabawy integracyjne to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na uczestników. Czy to mniej lub bardziej wymagające fizycznie zadania, każde z nich jest dostosowane do wieku i umiejętności każdej grupy. Nie zapomnieliśmy o strzelaniu z łuków oraz grze we flagi, które zawsze cieszą się dużą popularnością. Na zakończenie, wspólne ognisko albo posiłek, który zostanie wybrany przez samą grupę, to idealny sposób na podsumowanie wspólnych przygód i zacieśnienie więzi między uczestnikami.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz naszą ofertę lub skontaktuj się z nami, a z przyjemnością przedstawimy Ci szczegółowy program. Zapraszamy dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych na wycieczki do Stajni Wilga. Dla wszystkich grup przygotowujemy atrakcyjny program dopasowany do wieku. Proponujemy wycieczki jedno i wielodniowe, zielone szkoły, imprezy integracyjne. Zapewniamy ciekawe zajęcia, świetną zabawę z elementami edukacyjnymi oraz profesjonalną kadrę.

Wycieczki jednodniowe mazowieckie dla dzieci ze szkoły wycieczki dla dzieci 500x335 05
Wycieczki jednodniowe mazowieckie dla dzieci ze szkoły wycieczki dla dzieci 500x335 27
Wycieczki jednodniowe mazowieckie dla dzieci ze szkoły wycieczki dla dzieci 500x335 06
Wycieczki jednodniowe mazowieckie dla dzieci ze szkoły wycieczki dla dzieci 500x335 09
Wycieczki jednodniowe mazowieckie dla dzieci ze szkoły wycieczki dla dzieci 500x335 12
Wycieczki jednodniowe mazowieckie dla dzieci ze szkoły wycieczki dla dzieci 500x335 07
Wycieczki jednodniowe mazowieckie dla dzieci ze szkoły wycieczki dla dzieci 500x335 20
Wycieczki jednodniowe mazowieckie dla dzieci ze szkoły wycieczki dla dzieci 500x335 01
Wycieczki jednodniowe mazowieckie dla dzieci ze szkoły wycieczki dla dzieci 500x335 04
Wycieczki jednodniowe mazowieckie dla dzieci ze szkoły wycieczki dla dzieci 500x335 10