Wycieczki jednodniowe koło Warszawy – dla dzieci ze szkoły

W dobie technologii, internetu, tabletów i smartfonów dzieci coraz mniej czasu spędzają na zabawach ruchowych, na świeżym powietrzu. A my zapraszamy właśnie do nas na wyjątkowe, jednodniowe wycieczki szkolne. Grupą docelową, o której mówimy, są dzieci ze szkół podstawowych, zmagające się z coraz trudniejszymi wyzwaniami edukacyjnymi oraz z aspektami społecznymi, takimi jak: integracja z rówieśnikami czy wzmacnianie poczucia przynależności do grupy. Jednocześnie, dzieci te często są związane z rozrywkami elektronicznymi, co może ograniczać ich kontakt z przyrodą, rozwój fizyczny i zdolności poznawcze. Jeśli poszukujesz wycieczek jednodniowych dla dzieci szkolnych, trafiłeś pod doskonały adres! Znajdziesz u nas takie wycieczki, jak: Poszukiwacze Skarbu, Szkoła Przetrwania, Integracja na wesoło, Indianie, Piraci, Konie, Tropiciele i inne. Możemy także przygotować indywidualne programy z zajęciami plastycznymi, tanecznymi i innymi.

Poszukiwacze Skarbu to niesamowita przygoda, dzięki której dzieci uczą się orientacji w terenie, a przy tym świetnie się bawią! Kompas, szkice terenu, mapy – to wszystko staje się rzeczywistością dla dzieci podczas fascynującej zabawy w lesie. Starsze dzieci dodatkowo wyznaczają azymut i poznają szyfry. Cała grupa, podzielona na drużyny, rozpoczyna poszukiwanie ukrytego skarbu. Do komunikacji używamy walkie-talkie. Wspólne zadania pozwalają na doskonalenie umiejętności pracy zespołowej, obserwacji i podejmowania decyzji. To wspaniała przygoda, która pozwala dzieciom na naukę poprzez zabawę, w otoczeniu natury.

Inna wycieczka – Szkoła Przetrwania, to posmakowanie samodzielności, a także nauka radzenia sobie w terenie i polowych warunkach. Podczas zabawy na świeżym powietrzu można się wiele nauczyć! Poznajemy tajniki posługiwania się kompasem i określania azymutu, odczytywania znaków topograficznych oraz orientacji na mapie. Ale przetrwanie to nie tylko techniczna strona, wymaga także umiejętności budowy schronienia, w tym takich jak tipi i szałasy, umiejętnego rozpalania ognia, tworzenia traperskiej patelni i przyrządzania pysznych grzanek z serem. Poznajemym proste węzły do użytku w każdych warunkach. Wszystko to może okazać się nie tylko ciekawą i pouczającą zabawą, ale także przydatnymi narzędziami w różnych sytuacjach życiowych.

Integracja na wesoło pozwala na lepsze poznanie kolegów i koleżanek. Gra terenowa to doskonały sposób na poznanie się nawzajem i wzmocnienie relacji między uczestnikami. Po rozgrzewce, dzieci czeka wiele konkurencji sportowych, dostosowanych do wieku. Bieg z balonami, wyścigi na nartach czy przeciąganie liny, to tylko niektóre z propozycji. Potem czekają nas zabawy integracyjne, np.: sałatka owocowa czy „kto ma tak jak ja”. Nie zabraknie również ulubionej gry we flagi oraz strzelania z łuków. Na koniec wspólne ognisko albo posiłek, który wybierze grupa – to idealny sposób na podsumowanie wspólnych przygód i wzmocnienie relacji między nami.

Wycieczki jednodniowe koło Warszawy - dla dzieci ze szkoły wycieczki jednodniowe kolo warszawy
Wycieczki jednodniowe koło Warszawy - dla dzieci ze szkoły wycieczki dla dzieci ze szkoly

Chcesz dowiedzieć się więcej? Poznać inne wycieczki? Zobacz naszą ofertę lub skontaktuj się z nami, a z przyjemnością przedstawimy Ci szczegółowy program. Zapraszamy dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych na wycieczki do Stajni Wilga. Dla wszystkich grup przygotowujemy atrakcyjny program dopasowany do wieku. Proponujemy wycieczki jedno i wielodniowe, zielone szkoły, imprezy integracyjne. Zapewniamy ciekawe zajęcia, świetną zabawę z elementami edukacyjnymi oraz profesjonalną kadrę.

Wycieczki jednodniowe koło Warszawy - dla dzieci ze szkoły wycieczki dla dzieci 500x335 05
Wycieczki jednodniowe koło Warszawy - dla dzieci ze szkoły wycieczki dla dzieci 500x335 27
Wycieczki jednodniowe koło Warszawy - dla dzieci ze szkoły wycieczki dla dzieci 500x335 06
Wycieczki jednodniowe koło Warszawy - dla dzieci ze szkoły wycieczki dla dzieci 500x335 09
Wycieczki jednodniowe koło Warszawy - dla dzieci ze szkoły wycieczki dla dzieci 500x335 12
Wycieczki jednodniowe koło Warszawy - dla dzieci ze szkoły wycieczki dla dzieci 500x335 07
Wycieczki jednodniowe koło Warszawy - dla dzieci ze szkoły wycieczki dla dzieci 500x335 20
Wycieczki jednodniowe koło Warszawy - dla dzieci ze szkoły wycieczki dla dzieci 500x335 01
Wycieczki jednodniowe koło Warszawy - dla dzieci ze szkoły wycieczki dla dzieci 500x335 04
Wycieczki jednodniowe koło Warszawy - dla dzieci ze szkoły wycieczki dla dzieci 500x335 10