Wycieczki jednodniowe mazowieckie – dla dzieci z przedszkola

Dzieciństwo to wyjątkowy czas, pełen przygód i niezapomnianych przeżyć. Chcemy, aby nasze dzieci wychowały się szczęśliwe i spełnione, dlatego tak ważne jest, aby zapewnić im jak najlepsze doświadczenia. Jednym ze sposobów na wspaniałe doświadczenia są wycieczki jednodniowe w mazowieckim, a szczególnie te zorganizowane specjalnie dla dzieci przedszkolnych. Stajnia Wilga to idealna propozycja dla najmłodszych, którzy uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu. Dla przedszkolaków przygotowaliśmy trzy ciekawe programy: Indianie, Piraci i Konie oraz dodatkowo trzy ropozycje sezonowe: Wielkanoc, Dzień Pieczonego Ziemniaka i Mikołajki. Każdy z nich dostosowany jest do wieku uczestników, a dodatkowo pomaga w rozwoju społecznym i edukacji.

Pierwszy z programów zaczynamy od przygotowania i ozdabiania papierowych pióropuszy. Następnie jedna z Indianek maluje znaki plemienne. Dzieci uczą się budowania tipi i przygotowują totemy. Następnie są zapraszane do zabaw: wyścigu jaszczurek, rzutu lassem, polowania na bizony, równoważni czejeńskiej, strzelania z łuku na przyssawki. W planie przewidziana jest również wyprawa z mapą w poszukiwaniu złota.

W ramach drugiego programu wszyscy zostają piratami i wyruszają po skarb! Zaczynają od morskich tatuaży i budowy papierowych okrętów. Z baseników wyławiane są wędkami zwierzęta morskie i organizujemy wyścigi plastikowymi stateczków. Następnie dzieci przechodzą do konkurencji pirackich, takich jak: przejście po trapie, szukanie ukrytych piratów przez lunetę czy ucieczka przed rekinami. Ciekawą atrakcją jest również strzelania pukawkami do okrętu. Następnie każdy uczestnik dostaje kawałek mapy, który po połączeniu z kawałkami kompanów wskaże drogę do skarbu.

Trzeci program jest równie ciekawy i rozwijający. Na początku przygody przedszkolaki poznają stajnię i wszystkich jej mieszkańców. Dzieci będą miały okazję zobaczyć najmniejsze kucyki, małe konie, a także potężne konie pociągowe. Będą mogły uczyć się o ich zwyczajach oraz sposobie komunikacji ze sobą. Dowiedzą się także, jakie są różnice między kucem a źrebakiem. Na ujeżdżalni, dzieci będą mogły pobiegać jak konie przez przeszkody, ścigać się w workach, a także sprawdzić swoje siły w przeciąganiu liny. Kolejnym punktem programu jest czyszczenie koni i przejażdżki, podczas których dzieci będą oprowadzane na kucach. Na zakończenie, dowiedzą się o pozostałych mieszkańcach stajni – miniaturowych kozach, osiołku Maszy i króliczkach. Dzieci będą miały okazję nakarmić kózki oraz konie. To niezapomniane doświadczenie dla każdego małego miłośnika zwierząt!

Wycieczki jednodniowe mazowieckie - dla dzieci z przedszkola wycieczki dla dzieci z przedszkola
Wycieczki jednodniowe mazowieckie - dla dzieci z przedszkola wycieczki dla przedszkolakow

W Stajni Wilga przygotowaliśmy również moc wrażeń i zabaw na Wielkanoc, pożegnanie jesieni czyli Dzień Pieczonego Ziemniaka oraz na Mikołajki. Programy są tak przygotowane, by można je było zrealizować podczas różnej pogody. Część zajęć odbywa się w terenie (w razie niepogody na dużej hali) a część w sali, aby dzieci mogły ogrzać się przy gorącej herbacie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, poznać wycieczki dla szkół i przedszkoli, zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy szczegółowo program.
Zapraszamy do nas na dzień pełen wrażeń i niesamowitej przygody!

Wycieczki jednodniowe mazowieckie - dla dzieci z przedszkola wycieczki dla dzieci 500x335 05
Wycieczki jednodniowe mazowieckie - dla dzieci z przedszkola wycieczki dla dzieci 500x335 27
Wycieczki jednodniowe mazowieckie - dla dzieci z przedszkola wycieczki dla dzieci 500x335 06
Wycieczki jednodniowe mazowieckie - dla dzieci z przedszkola wycieczki dla dzieci 500x335 09
Wycieczki jednodniowe mazowieckie - dla dzieci z przedszkola wycieczki dla dzieci 500x335 12
Wycieczki jednodniowe mazowieckie - dla dzieci z przedszkola wycieczki dla dzieci 500x335 07
Wycieczki jednodniowe mazowieckie - dla dzieci z przedszkola wycieczki dla dzieci 500x335 20
Wycieczki jednodniowe mazowieckie - dla dzieci z przedszkola wycieczki dla dzieci 500x335 01
Wycieczki jednodniowe mazowieckie - dla dzieci z przedszkola wycieczki dla dzieci 500x335 04
Wycieczki jednodniowe mazowieckie - dla dzieci z przedszkola wycieczki dla dzieci 500x335 10