Piraci: przedszkole

Zobaczymy, kto może zostać Piratem i wyruszyć po skarb! Zaczynamy od morskich tatuaży i budowy papierowych okrętów. W małych basenikach wyławiamy wędkami zwierzęta morskie a później organizujemy połów pereł. Najmłodsi ścigają się plastikowymi stateczkami.
Kolejny punkt to konkurencje pirackie: przejście po trapie czyli pokonanie belki zawieszonej tuż nad ziemią, szukanie ukrytych piratów przez lunetę, ucieczka przed rekinami, wyścigi w kołach ratunkowych, starcie z ośmiornicą oraz bitwa czyli strzelanie pukawkami do okrętu. Następnie każdy uczestnik dostaje kawałek mapy, który po połączeniu z kawałkami kompanów, wskaże drogę do skarbu. Czy odkryją gdzie jest ukryty? Czy odnajdą skrzynkę ze złotem?
Na zakończenie pasujemy dzieci na prawdziwych piratów! W trakcie zajęć zapraszamy na wybrany posiłek: zupę, kiełbaski lub obiad i zabawy na dużym placu zabaw.

Wspanała zabawa i dużo ruchu, dopasowane do potrzeb najmłodszych. Dzieci podzielone są według podziału w przedszkolu. Przyjmujemy różne grupy – od małych przedszkoli po duże placówki (ok 150 dzieci).
Poniżej do pobrania program wraz z cennikiem. 

KOSZT PROGRAMU
 LICZBA DZIECI  cena za dziecko
 powyżej 50 dzieci 85 zł
 40 – 50 dzieci 90 zł
 30 – 39 dzieci 95 zł
 20 – 29 dzieci 100 zł
   
Piraci: przedszkole piraci luneta
Konstruowanie tratwy przez dzieci, wycieczka dla dzieci z klas 0-3, Piraci
Praca w grupie, dzieci na wycieczce jednodniowej, Piraci